Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Sipariş ve Destek Hattı: 0 538 400 12 92

İade Şartları ve İade Süreci

İade Şartları
Ürünler, şirket merkezine telefon yoluyla ulaşarak ya da siparis@artnego.com.tr adresi üzerinden mail yoluyla, siparişin teslim alındığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde iade edilebilir. İade şartlarına uygun ürünlerin bedeli 10 gün içerisinde ödenir.
 
İade Hakkının Kullanılamayacağı Durumlar
Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen, büyük bir kısmı tüketilmiş ürünler için iade hakkı kullanılamaz. Ürünlerin dış görünüşünde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durumla karşılaşıldığında; ürün ambalajı açılmadan ve kargonun geldiği anda fotoğraflanmalı, ve fotoğrafla birlikte sorunun mail adresimize (sipariş@artnego.com.tr) yazılı olarak iletilmesi gerekmektedir.
 
Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız ve Kargo personelini “Hasar Tespit Tutanağı” tutması konusunda uyarınız.
 
Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için iade talebiniz tarafımıza ulaşınca firmamız yetkilileri tarafından sizlere ulaşılacak ve gelişmelerden haberdar edileceksiniz. İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
 
Ürünün biyolojik ve fizyolojik yapısındaki bozukluklar dışında; ürünün lezzetini beğenmeme durumunda iadesi söz konusu değildir.
 
İletişim Bilgileri
Dizdariye Çeşme sok. No:28 Çemberlitaş-Fatih / İstanbul
T: +90 (538) 400 12 92
T: +90 (532) 493 91 20
E: info@artnego.com.tr